03.08.2021

• Нидерландия победи драматично Украйна в първия си мач от група С. Лалетата се наложиха с 3:2 у дома, на Йохан Кройф Арена в Амстердам.

• Тимът на Франк де Бур поведе с две попадения, но гостите изравниха.

• По този начин Нидерландия зае второто място в групата, зад отбора на Австрия, който по-рано победи Северна Македония с 3:1.

• Пет минути преди края, нидерландците вкараха победното попадение чрез Дъмфрис.

14/06/21 00:30

Нидерландия се потруди доста срещу коравия състав на Украйна в най-интересния мач от началото на Евро 2020

Нидерландия победи драматично Украйна в първия си мач от група "С". "Лалетата" се наложиха с 3:2 у дома, на "Йохан Кройф Арена" в Амстердам. Тимът на Франк де Бур поведе с две попадения, но гостите изравниха. Пет минути преди края, нидерландците вкараха победното попадение...