03.08.2021

• Още във 2-ата минута новото попълнение на Барселона Мемфис Депай премина половината терен и стреля опасно, но вратарят на Украйна Георгий Бущан спаси.

• Броени минути по-късно Дензъл Дъмфрис шутира опасно от няколко метра, но стражът на Динамо (Киев), който пази за едва 4-и път за националния отбор, отрази удара.

• Ярмоленко се опита да затрудни нидерландският страж Маартен Стекеленбург в 30-ата минута, но не успя да се разпише.

• Дъмфрис центрира по тревата отдясно, вратарят Бущан изби с ръка, но топката попадна в капитана Жоржиньо Вайналдум, който я прати под гредата.

14/06/21 00:03

КЛЮЧОВИ ДУМИ

Нидерландия се добра до 3:2 с Украйна, зрителите без маски

Нидерландия се докопа до 3:2 над Украйна в мач от група "С" от Евро 2020 на стадион "Йохан Кройф" в Амстердам, след като 16 минути преди края домакините водеха с комфортен аванс от два гола. 30-те хиляди зрители на стадиона бяха без маски, след като представяха на входовете...