19.08.2019

С ЕДИН ПОГЛЕД

• Бившият вратар на Лудогорец Милан Борян се превърна в герой за Цървена Звезда, след като отборът му надви Копенхаген след дузпи.

• Реваншите от 3-ия квалификационен кръг на Шампионската лига предложиха драматични развръзки и много голове.

• След 1:1 след 120 минути се стигна до наказателни удари, в които домакините можеха да решат всичко, но Борян спаси удара на Даме Ндой, а след пропуск на Шимич, Бартолек стреля неточно.

• Станаха ясни и двойките в плейофите: Клуж – Славия Прага АПОЕЛ – Аякс ЛАСК – Брюж Динамо Загреб – Розенборг Йънг Бойс – Цървена Звезда Олимпиакос - Краснодар

14/08/19 00:38

КЛЮЧОВИ ДУМИ

Драми и голове в квалификациите за Шампионската лига

Реваншите от 3-ия квалификационен кръг на Шампионската лига предложиха драматични развръзки и много голове. Бившият вратар на Лудогорец Милан Борян се превърна в герой за Цървена Звезда, след като отборът му надви Копенхаген след дузпи. След 1:1 след 120 минути се стигна...

Gol ·

Φωτογραφία αρχείου

Шампионска лига, резултати

Резултатите от мачовете-реванш от третия квалификационен кръг на Шампионската лига: Карабах - Апоел Никозия 0:2, Розенборг – Марибор 3:1, Динамо Киев – Брюж 3:3, Копенхаген - Цървена звезда 6:7 след изпълнение на дузпи. В редовното време и продълженията 1:1, Ференцварош...