01.12.2020

• Отборът на Ман Юнайтед се наложи трудно над Уест Бромич с минималното 1:0 в мач от 9-ия кръг на английската Висша лига.

• Единственото попадение в двубоя отбеляза Бруно Фернандеш в 56-ата минута от дузпа.

• Малко преди дузпата за червените дяволи съдията отсъди такава за Уест Бром, но след преглед на ВАР отмени наказателния удар.

• Интересното е, че португалецът първо изтърва 11-метровия наказателен удар, но след намесата на ВАР изпълнението беше повторено заради излизане на вратаря на гостите от голлинията.

22/11/20 00:06

КЛЮЧОВИ ДУМИ

Пребита дузпа донесе успеха на Ман Юнайтед срещу Уест Бромич + ВИДЕО

Отборът на Ман Юнайтед се наложи трудно над Уест Бромич с минималното 1:0 в мач от 9-ия кръг на английската Висша лига. Единственото попадение в двубоя отбеляза Бруно Фернандеш в 56-ата минута от дузпа. Интересното е, че португалецът първо изтърва 11-метровия наказателен...