25.01.2021

• Илиан Илиев логичноафектиран от съдийството след загубата от Етър с 0:1 на Тича.Както писахме, реферът Петър Костадинов не свири дузпа за моряците през първото полувреме.

• Къмкрая на мача той не отсъди и втора дузпа за домакините, след като изтегли фаула срещу Илиан Илиев-младши отвън.

• Етър си заслужи победата, коментира Илиев пред камерата на Диема Спорт, цитиран от gong.bg.

• Ние не искахме такъв мач, какъвто те искаха, единоборства, битка, търкаляне, първото полувреме влязохме на тяхното, проспахме първото полувреме, тази загуба не я заслужавахме, искахме да запишем трета поредна домакинска победа.

04/12/20 21:28

КЛЮЧОВИ ДУМИ

Илиан Илиев: За този съдия може да говорим с дни. Има ли смисъл от българския футбол?

Снимка: chernomorepfc.bg, видео: Диема Спорт, gong.bg, Vbox7.com Илиан Илиев логично афектиран от съдийството след загубата от Етър с 0:1 на "Тича". Както писахме, реферът Петър Костадинов не свири дузпа за "моряците" през първото полувреме. Към края на мача той не отсъди...